Brzeszczot, brzeszczoty, brzeszczotem, brzeszczotu, brzeszczotami, cięcie, ciąć, przecinanie, docinanie, odcinanie, piła, piłowanie, piłować, ciąć, wyrzynanie, wyrzynać! Tak! Jeżeli szukasz narzędzia, które powiązane jest z jednym z tych słów, lub z innym synonimem, którego tutaj nie wymieniliśmy, to znalazłeś się we właściwym miejscu!

Brzeszczot.pl – wiedza i doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od 2016 roku, ale nasze korzenie i wiedza osadzone są w nieprzerwanej pracy z narzędziami prowadzonej od ponad 20 lat. W dodatku współpracujemy z producentami, którzy dysponują kilkudziesięcioletnią wiedzą z dziedziny produkcji brzeszczotów, od wielu lat wyznaczają trendy i kierunki rozwoju w branży, są autorami wielu innowacyjnych rozwiązań znanych i docenianych dzisiaj na całym świecie.

Brzeszczot na każdą okazję i dla każdego

W naszej ofercie znajdziesz brzeszczoty do wielu zastosowań, do wielu typów maszyn i urządzeń występujących na rynku.

Zaspokoją one większość potrzeb, które powstają podczas pracy w domu, w garażu, w warsztacie, w fabryce, w serwisie, w ogrodzie, na działce itd.

Posłużą do realizacji zadań produkcyjnych, monterskich, wykończeniowych, serwisowych, usługowych, rozbiórkowych, hobbystycznych, ogrodniczych, blacharskich, naprawczych, budowlanych, stolarskich i wielu innych.

Nasze brzeszczoty z pewnością powinny się znaleźć na wyposażeniu niejednego profesjonalisty, którym rekomendujemy brzeszczoty jakości premium, pomagające w uzyskaniu oszczędności, zwiększeniu wydajności cięcia i wydłużeniu żywotności elektronarzędzia. Polecamy je również dla użytkowników, którzy brzeszczotów używają doraźnie na własne potrzeby. Dla nich, w myśl zasady „kupuj raz a dobrze” będą one świetnym uzupełnieniem domowego warsztatu i posłużą skutecznie przez długie lata.

Brzeszczot – szeroka oferta rodzajowa

Na naszej stronie znajdziesz brzeszczoty wielu rodzajów m.in.:

  • Brzeszczoty maszynowe – zwane też ramowymi, czy też brzeszczotami do pilarek ramowych, przydatne do prac produkcyjnych, w warsztatach usługowych, ślusarskich itd., przeznaczone do obróbki różnorodnych rodzajów metali (stal, stal nierdzewna, stopy stali, metale kolorowe, żeliwo itd.), o różnych kształtach (rury, profile zamknięte, otwarte, profile pełne itd.).
  • Brzeszczoty oscylacyjne – pasujące do urządzeń wielofunkcyjnych wszystkich producentów występujących na rynku (z każdym rodzajem uchwytu). Brzeszczoty te przeznaczone są do pracy w zasadzie z każdym możliwym materiałem (drewnem i materiałami drewnopochodnymi), tworzywem, stalą itd. i dla każdego rodzaju użytkownika (dla stolarza, osoby wykonującej prace remontowe, montera, użytkownika okazjonalnego, hobbysty itd.).
  • Brzeszczoty pneumatyczne – z najpopularniejszymi rodzajami mocowania (CP – Chicago Pneumatic) i innymi. Są to akcesoria przeznaczone do pracy z wyrzynarką pneumatyczną, przydatne do prac blacharskich, remontowych, a także produkcyjnych przy produkcji z laminatów, tworzyw itd.
  • Brzeszczoty ramkowe – o długości 300 mm, do popularnej, znajdującej się w zasadzie w każdym domowym warsztacie, czy skrzynce narzędziowej każdego fachowca piły ręcznej do metalu. Do stosowania wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości łatwego użycia elektronarzędzia, lub po prostu nie jest to konieczne, ponieważ łatwo i szybko dostępna piła ramkowa z brzeszczotem ramkowym w zupełności wystarczy do zrealizowania zadania.
  • Brzeszczoty szablaste – asortyment, z którego jesteśmy szczególnie dumni. W naszej ofercie znajdziesz zarówno brzeszczoty bimetaliczne jak i te ze stali węglowej o różnej długości, grubości, różnej konfiguracji uzębienia (ilość zębów na cal i rodzajach uzębienia) i do najróżniejszych zastosowań. Posiadamy brzeszczoty do cięcia różnych kształtów i różnych materiałów: metali, drewna, świeżego drewna, drewna z gwoździami, palet, tworzyw, do prac rozbiórkowych, muru i betonu itd. Są to narzędzia które z pewnością znajdą zastosowanie w pracy niejednego profesjonalisty oraz sporadycznego użytkownika.

Brzeszczot – marki premium jako gwarancja jakości

Promujemy bardzo dobre marki, którym ufamy i którym możesz zaufać również Ty! Nasze zaufanie jest poparte wieloletnią współpracą, które w przypadku każdej z promowanej przez nas marek stało się potwierdzeniem jakości i niezawodności docenianej również na rynku. Marki, które znajdziesz u nas to:

  • WITTMANN® – niemiecka marka, produkowana przez fabrykę WITTMANN-KOMET działającą nieprzerwanie od 1954 roku, specjalizującą się w produkcji brzeszczotów maszynowych, brzeszczotów ramkowych, brzeszczotów szablastych, brzeszczotów pneumatycznych. Lata zgromadzonej wiedzy inżynierskiej, technicznej, materiałowej i produkcyjnej dające gwarancję jakości produktu dzisiaj dostępnego dla szerokiego grona użytkowników.
  • CORAM TOOLS – marka z rodowodem ze Szwajcarii, założona przez Marco Steigera twórcę brzeszczotu oscylacyjnego. Fabryka CORAM TOOLS specjalizuje się w produkcji brzeszczotów oscylacyjnych każdego rodzaju i do każdego typu urządzenia występującego na rynku.

Szukasz pomocy w wyborze właściwego brzeszczotu?

Jeśli nie jesteś pewien, który brzeszczot wybrać, napisz lub zadzwoń do nas – chętnie pomożemy z doborem odpowiedniego ostrza. Z dobrze dobranym brzeszczotem Twoja praca będzie szybka i wydajna, a Twoja satysfakcja – gwarantowana!

Brzeszczoty – produkcja marek własnych

Zajmujesz się rozwijaniem własnej marki narzędziowej? Znalazłeś u nas asortyment, który Cię zainteresował i chciałbyś go mieć u siebie? Skontaktuj się z nami! Sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić! Zadzwoń lub napisz do nas!