Sposoby platności

 

 

§ 1.Płatność przy odbiorze

Wybierając ten sposób zapłaty za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze kurierowi. Kurier dostarczy Ci towar i pobierze od Ciebie wartość zamówienia.

 

§ 2.

Płatność przelewem na konto

 

Wybierając płatności przelewem na konto, zobowiązujesz się wpłacić na nasze konto sumę równą wartości zamówienia.

Dane do przelewu:

Dane firmy:
PMMT Sp. z o.o.
ul. Bratkowa 9/11
60-175 Poznań

Dla płatności w złotych polskich numer rachunku PLN: 07 1140 2004 0000 3702 7607 7317;

Dla płatności w euro numer rachunku EUR: 92 1140 2004 0000 3512 0437 8980

Dane Banku:

mBank S.A.
Oddział we Poznaniu
ul. Roosevelta 22

60-101 Poznań

W  tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia internetowego. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu. W przypadku przelewu zwykłego czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Wynika to z czasu, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem na naszym koncie.

§ 3.

Płatność Paypal

 

Wybierając płatność przez PayPal,  na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność.

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana – przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że sporadycznie może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu.

W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.