CORAM TOOLS

CORAM TOOLS to szwajcarska marka produkująca brzeszczoty oscylacyjne klasy PREMIUM.  Założycielem marki jest wynalazca brzeszczotu oscylacyjnego Marco Steiger, który przez wiele lat produkował brzeszczoty dla jednego ze znanych producentów urządzenia wielofunkcyjnego. Od 2002 swoje doświadczenie, fabrykę z centrum zapewniania jakości, laboratorium testowym i rozwojowym w Affeltrangen oraz zespół doświadczonych pracowników zaangażował w rozwój marki CORAM.

Marco Steiger

„Jestem zbyt biedny, aby kupować kiepską jakość”. Te słowa Marco Steigera wyznaczyły jego ścieżki życiowe. Swoje doświadczenie stolarskie, chęć poprawienia efektywności i dokładności swojej pracy doprowadziły go do wymyślenia i wdrożenia w życie projektu brzeszczotu oscylacyjnego. Stolarz z pasją, wynalazca, przedsiębiorca, który nie uznaje kompromisów w kwestii jakości materiałów oraz produkcji.

Jakość bobra

Dążenie do najwyższych standardów w marce CORAM TOOLS ściśle powiązano z wizerunkiem pracowitego bobra. Znajdując na rynku produkt z bobrem w logo – znajdziesz też jakość CORAM.
Najlepsze materiały produkcyjne, dbałość o detale, nieustanna kontrola jakości produkcji – są to elementy nierozłącznie powiązane z procesem wytwórczym w fabryce CORAM. Brak chociażby jednego zęba powodujący wyłamywanie się kolejnych w trakcie pracy i w konsekwencji zniszczenie ostrza, to rzeczy nieakceptowalne w marce CORAM TOOLS.

Bezpieczeństwo

Marka CORAM TOOLS kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo związane z obsługą swoich produktów, w związku z czym uzębienie każdego brzeszczotu jest zabezpieczone grubą powłoką czerwonego wosku, usuwanego przed pierwszym użyciem ostrza. Czerwony wosk jest dodatkowym identyfikatorem brzeszczotu CORAM TOOLS, potwierdzającym jego oryginalność

Brzeszczoty z każdym rodzajem mocowania

CORAM TOOLS produkuje brzeszczoty z mocowaniami do wszystkich maszyn dostępnych na rynku, niezależnie od rozwiązania, które występuje u poszczególnych producentów. Potrzebujesz brzeszczotu do urządzeń producentów takich jak: FESTOOL, FEIN, MAKITA, MILWAUKEE, DE WALT, WüRTH, AEG, BOSCH, EINHELL, STANLEY, BLACK & DECKER lub innych? Poszukaj w marce CORAM TOOLS – z pewnością znajdziesz interesujący Cię typ mocowania! W razie trudności z doborem – skontaktuj się z nami, dołożymy wszelkich starań abyś nie musiał się zastanawiać, czy dokonałeś właściwego wyboru!

Zapraszamy do przygody z marką CORAM TOOLS!