WITTMANN ®

Marką WITTMANN ® sygnowane są produkty z niemieckiej fabryki Wittmann-Komet znajdującej się kilkanaście minut drogi od szwajcarskiej Bazylei.
Przedsiębiorstwo od ponad 65 lat doskonali się w produkcji najwyższej jakości brzeszczotów maszynowych, taśmowych, brzeszczotów do pił ramowych, szablastych i innych brzeszczotów o specjalnych kształtach i geometriach zębów. Fabryka spełniając wysokie wymagania partnerów przemysłowych łączy wieloletnie doświadczenie i sprawdzone technologie z  nowoczesnymi rozwiązaniami materiałowymi.

WITTMANN Made in Germany – 100% produkcji niemieckiej

Produkcja wykonywana jest całkowicie w Niemczech przy udziale wykwalifikowanej kadry pracowniczej z użyciem wyłącznie europejskich materiałów.

„Jedno cięcie więcej niż wszyscy”

Motto marki, które pokazuje wyraźnie filozofię ukierunkowaną na jakość. Jakość rozumiana jako kompozycja najlepszych materiałów, najwyższe standardy technologiczno-produkcyjne, poziom wykończenia. Dążenie do wyprodukowania jak najlepszego narzędzia, które przekroczy oczekiwania użytkowników jest ambicją fabryki.

Projekty marek własnych

Fabryka współpracuje z producentami marek narzędziowych i jest otwarta na kolejne kooperacje. W przypadku zainteresowania takim rodzajem współpracy prosimy o bezpośredni kontakt z nami.


Zapraszamy do cięcia z marką WITTMANN®!